Galeria

Miejsce - ul. Próżna 10

Próżno szukać drugiego takiego miejsca w centrum Warszawy. SAN THAI swoim orientalnym urokiem uwodzi. Restauracja położona w sercu europejskiej aglomeracji pozwala poczuć prawdziwy klimat tajskiej kuchni. Unoszące się aromaty zabierają w podróż po ulicznych marketach oraz wykwintnych restauracjach Bangkoku – wystarczy tylko przekroczyć próg.

potrawy

Dania kuchni tajskiej w cudowny sposób łączą ekstremalne doznania smakowe. Słodycz mleka kokosowego podbija wyczuwalna trawa cytrynowa i kolendra w Tom Kha, zaś odrobina chili i aromatycznego imbiru fantastycznie wydobywa świeżość oraz delikatną słodycz krewetek w Gung Pad Prik Kular. Szefowie kuchni oczarowują daniami w curry, z woka i potrawami z owoców morza.

wydarzenia

Prestiżowa lokalizacja SAN THAI oraz elegancki, a przy tym nietuzinkowy wystrój wnętrza, w połączeniu z kuchnią tajską na najwyższym poziomie i profesjonalnym serwisem kelnerskim sprawiają, że restauracja jest miejscem wydarzeń kulturalnych, artystycznych i biznesowych. Panuje tu doskonała atmosfera do dialogu międzykulturowego i celebrowania sukcesów – prywatnych oraz firmowych.

MISS Warsaw

nasi goście

Odwiedzają nas znakomici goście 🙂

nagrody

Zobacz galerię naszych nagród!